Wielcy Koncertmistrzowie

23.04.2016 – „Café Milonga”; Andriy Viytovych (solista), Radosław Pujanek (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
19.03.2016 – „Święto Wiosny”; Maria Machowska (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
06.02.2016 – „Sinfonietta na Różowo”; Tomasz Tomaszewski (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra; 
 
07.11.2015 – „Wirtuoz Południa”; Carmine Lauri (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
17.10.2015 – „Cracow, London, Buenos Aires”; Daniel Rowland (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
26.09.2015 – „Energia Wschodu”; Maxim Rysanov (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
16.05.2015 – „STO LAT BNO!”; Jozsef Lendvay (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
17.04.2015 – „Zaczarowana Noc”; Boris Brovtsyn (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
14.03.2015 – „Rosyjskie Melodie”; Yuri Zhislin (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
28.02.2015 – „Acuarelas Valencianas”; Vicente Balaguer Domenech (koncertmistrz), Vicente Campos (trąbka), Baltic Neopolis Orchestra;
 
12.04.2014 – „Made in Poland”; Bartosz Bryła (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
15.03.2014 – „Carmen i inne fantazje…”; Vasko Vassilev (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
22.02.2014 – „Mascara de Carnaval”; Emanuel Salvador (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
 
01.12.2013 – Daniel Stabrawa (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
28.09.2013 – Michael Süssmann (skrzypce), Tomasz Tomaszewski (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
06.04.2013 – „Muzyczne Ratatouille Bernarda Le Monniera”; Bernard Le Monnier (koncertmistrz), Baltic Neopolis Orchestra;
16.02.2013 – „Zakochani w Vivaldim”; Tomasz Tomaszewski (koncertmistrz), Filip Lipski (skrzypce), Baltic Neopolis Orchestra;
 
27.10.2012 – „Mistrzowskie Zagrania”; Frederic Belli (puzon), Frank Zacher (dyrygent), Baltic Neopolis Orchestra (skład powiększony o studentów z Uniwersytetu w Rostocku oraz Akademii Sztuki w Szczecinie);
29.09.2012 – „Górecki, Łukaszewski i Baltic Neopolis Orchestra”; Tomasz Tomaszewski (skrzypce), Baltic Neopolis Orchestra;
17.06.2012 – „Na dobry początek…”; Paweł Kotla (dyrygent), Petr Nouzovsky (wiolonczela), Jakub Rabizo (skrzypce), Baltic Neopolis Orchestra;
19.05.2012 – „4. urodziny BNO”; Piotr Wojtasik (trąbka), Jola Szczepaniak (wokal), Joanna Gajda (fortepian), Sylwester Ostrowski (saksofon), Francesco Angiuli (kontrabas), John Betsch (perkusja), Baltic Neopolis Orchestra;
21.04.2012 – „Klasycy XX wieku”; Jan Stanienda (skrzypce), Krzysztof Stanienda (fortepian), Baltic Neopolis Orchestra;
18.02.2012 – „W dawnym stylu”; Aiko Ogata (skrzypce), Baltic Neopolis Orchestra;


10.12.2011 – koncert poświęcony pamięci altowiolisty Dominika Rutkowskiego; pierwszy koncert w Szczecinie zrzeszający muzyków ponad podziałami – artystów orkiestr Baltic Neopolis, Filharmonii Szczecińskiej, Opery na Zamku, Akademii Sztuki, Szkoły Muzycznej w Szczecinie;
01.10.2011 – „Kompozycje Szczecińskie”; Michał Dobrzyński (fortepian), Baltic Neopolis Orchestra;
18.06.2011 – „Na dobry początek…”; Jan Jakub Bokun (dyrygent), Wiesław Prządka (bandoneon), Baltic Neopolis Orchestra;
14.05.2011 – „3. Urodziny BNO”; Anna Maria Staśkiewicz (skrzypce), Baltic Neopolis Orchestra;
16.04.2011 – „Klasycy XX wieku”, Barbara Drążkowska (fortepian), Baltic Neopolis Orchestra;
26.02.2011 – „W dawnym stylu”, Baltic Neopolis Orchestra (koncertowi towarzyszyła wystawa masek weneckich autorstwa Katarzyny Greń);
 
05.12.2010 – „Romantycznie”; Jan Jakub Bokun, Marta Pawłowska, Baltic Neopolis Orchestra;
30.10.2010 – „Mistrzowskie Zagrania”; Jan Stanienda (skrzypce), Baltic Neopolis Orchestra;
26.09.2010 – „Kompozycje szczecińskie”; Łukasz Górewicz (skrzypce), Maciej Cybulski, Miłosz Wośko, Olga Wojciechowska, Pani Pawlosky (wizualizacje), Baltic Neopolis Orchestra.